
Over iets meer dan twee weken staat Nederland weer in het teken van de kleur oranje en natuurlijk van het Koningshuis, want ‘onze Willem’ viert zijn verjaardag met het hele land. Waar we al heel wat jaren gewend waren aan de traditionele Koninginnedag op 30 april, vieren we dit jaar voor het eerst Koningsdag en wel vier dagen eerder, namelijk op 26 april.
Diverse winkels hebben de oranje artikelen weer uit de stoffige krochten van hun magazijn gehaald en ook online worden diverse acties gehouden, onder meer door Zalando. Behalve dat je je natuurlijk tegoed kunt doen aan anything orange op hun speciale oranje pagina, kun je ook meedoen aan een leuke competitie, waarbij je kans maakt op een cadeaubon van maar liefst 250 Euro. Ik bedoel maar, daar kun je aardig voor shoppen toch?
Het enige wat je hoeft te doen is jouw Koninklijke outfit samenstellen, een mooie uitdaging voor alle fashionista’s! De mooiste outfit wint een cadeaubon van 250 Euro en er zijn drie ‘troostprijzen’ ter waarde van 100 Euro. Via de actiepagina kun je lezen wat je moet doen om deel te kunnen nemen aan de competitie, je aanmelden en je outfit samenstellen. Easy as that!
Ondanks dat ik zelf niet meegedaan heb, heb ik mezelf wel prima vermaakt met het bij elkaar sprokkelen van wat oranje kledingstukken voor een leuke collage. Aan jou om een échte Koninklijke outfit samen te stellen en misschien wel de hoofdprijs in de wacht te slepen!
Hmm, leuke actie, misschien ga ik wel meedoen! Het jurkje wat je gebruikt hebt voor je eigen collage vind ik trouwens prachtig.
Wat een leuke collage heb je samengesteld! 🙂 Helemaal in het oranje haha, tof! Dat jurkje vind ik leuk! Je moet winnen! 🙂
Oh maar ik heb helemaal niet meegedaan hoor! Dat laat ik liever aan de echte fashionistas over. Ik heb gewoon wat oranje kledingstukken bij elkaar gezocht om een collage te maken 🙂
Ik heb deze al op veel verschillende blogs voorbij zien komen en denk steeds:”Ja leuke actie moet ik nog doen!” alleen ik vergeet het steeds haha. Leuke kleding heb je gekozen trouwens 🙂
Ja ik heb ‘m zelf ook al op een aantal andere gezien. Leuke kleding? Tja ik moet eerlijk zeggen dat ik niet echt gekeken heb naar wat ik leuk vind, maar meer wat grafisch verantwoord een beetje bij elkaar paste. Dus niet teveel van hetzelfde. De meeste (lees: alle) dingen zou ik zelf nóóit kopen, al vind ik dat Nike vest nog wel leuk (maar dan in een andere kleur) en het jurkje.
Leuke collage heb je gemaakt! 🙂 Ik vind de kleur oranje die je gebruikt geweldig, eens een keer niet dat felle neon.
Dank je! En dit is inderdaad iets meer koraal-oranje. Ik heb zelf helemaal niks met die kleur, maar neon-oranje vind ik qua kleding sowieso niks. leuk voor kinderen 🙂