
Ik heb al vaker door laten schemeren dat ik niet zo van de getalletjes ben. Ik hecht relatief weinig waarde aan aantallen volgers, omdat ik weet dat zo’n getal eigenlijk niets zegt. Daarom zal je mij ook nooit een blogpost zien schrijven over het feit dat ik inmiddels 100 Bloglovin’ volgers heb of dat ik inmiddels voor de tweede keer in een maand tijd 1000 volgers heb behaald op Instagram. Het is gewoon niet boeiend.
Desondanks vind ik mijn sitestatistieken altijd een feestje om naar te kijken. Niet eens vanwege de getallen, maar des te meer door de criteria waar mensen op zoeken of via welke links ze op mijn site terecht komen!
Vandaag weer een aantal zoekopdrachten! Het valt me trouwens keer op keer op dat blijkbaar heel veel mensen zo ontzettend slecht Nederlands schrijven. De meeste zoekopdrachten bevat taalfouten om van te janken. Overigens neem ik ze letterlijk over, dus het is niet dat ikzelf opeens geen normaal Nederlands meer kan schrijven.
Rode pigment over groen krijg je dan rood haar?
Wou je zeggen dat je nu groen haar had dan???
shampoo waar je grijs van word
Seriously? En ik maar denken dat iedereen massaal aan de kleurspoeling ging om de grijze haren juist te verdoezelen. Weer mis!
Duizende mensen ontvolgen op Instagram
Gewoon je account opheffen. Werkt het snelst!
wat kan ik doen tegen groen haar
De schaar! *zet Jaws muziekje op*
niemand liked mijn fotos
Huilehuile…
waarom zijn openteen schoenen sexy
Dát vraag ik me dus ook al jaren af, ik vind ze vreselijk!
marks & spencer engelse worstjes
En ik maar denken dat het een modeketen was.
jammer plaatjes
Helaas pindakaas!
slapen met badmuts krullen
Laat ik daar nu gelijk een beeld bij hebben!
dopertwen
Laat ik daar nu nog nooit van gehoord hebben, of bedoel je soms doperwten? Is ook een lastig woord, als kind zei ik daar altijd ‘erteltjes’ tegen. Ook zo wat.
hoe zie ik of iemand op Instagram je foto niet liked
Lijkt me logisch, toch?
hoe krijg je meer dan 1000 volgers
Zucht…
geel haar ketchup
Huh?
Hahahah ik heb hardop zitten lachen! Bij mij zitten er soms ook van die rare zoekwoorden tussen waarvan ik echt zoiets heb van wat heeft dat uberhaubt met mijn blog te maken haha!
De meesten komen bij mij terecht met haar-gerelateerde vragen, dus het is vaak wel een beetje zoeken naar de echt maffe of bizarre zoekopdrachten. De ene keer zijn ze leuker dan de ander, maar ik kom toch regelmatig weer wat tegen waarvan ik denk: WTF!?!?
Haha hilarisch! Geel haar ketchup snap ik op zich wel. Als je haar te groen is uitgevallen na het verven moet je ketchup erop doen vanwege de rode kleur, dan trekt het groen eruit. Blijkbaar willen mensen weten of dat ook werkt bij geel haar
Ja dat heb ik weleens gehoord, het zijn complementaire kleuren maar toch, ketchup in je haar! Al zijn er ook mensen die beweren dat het goed is voor je haar om er mayonaise of bier in te doen, of een rauw ei. Alleen het idee al!
Haha, die zoektermen blijven leuk!
Jouw ‘erteltjes’ gingen samen met worteltjes (erwtjes met worteltjes eten) ….. nu snappen mensen vast beter waarom je als ukkie die verbastering maakte
Ja dat is inderdaad zo.
Geel haar ketchup?? LOL
Ik vind open teen schoenen ook vreselijk, ik vraag me af welk antwoord hij of zij gevonden heeft
Haha ja ik ook!
Fantastisch zeg! Geel Haar Ketchup; wie zoekt daar überhaupt op?
Er zijn mensen die dat blijkbaar doen.
Hahaha oh wat een hilarische zoekwoorden en zinnen !